INFORMACJE O FIRMIE

 

AstraAGD istnieje na rynku od 1996 roku. Jesteśmy jednym z czołowych importerów produktów firmy KING Hoff w Polsce. Oferujemy zarówno sprzedaż hurtową jak i detaliczną. Specjalizujemy się głównie w sprzedaży artykułów gospodarstwa domowego. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim wyroby z wysokiej jakości stali nierdzewnej w połączeniu ze szkłem, ceramiką i materiałami powszechnie stosowanymi w produkcji AGD. Produkty firmy KING Hoff to wysoka jakość wykonania, funkcjonalność i estetyka przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

 

W naszej pracy przyświeca nam jeden cel – satysfakcja klienta. Nie od dzisiaj wszak wiadomo, że raz stracone zaufanie ciężko jest odzyskać. W związku z tym faktem dokładamy wszelkich starań, aby nasza firma kojarzyła się Państwu z bezpieczeństwem i wysoką jakością obsługi, bowiem to właśnie Wasze zadowolenie ze współpracy jest podstawą istnienia firmy Astra AGD.

 

Motto naszej firmy: „JAKOŚĆ OBSŁUGI I ATRAKCYJNA CENA!”

 

 

Jakość naszych usług:

 

v       Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowe, zapakowane w oryginalne opakowania, bezpośrednio od producenta.

v       Wszystkie nasze produkty posiadają gwarancję producenta.

v       Do każdego produktu dołączamy paragon, a na życzenie wystawiamy faktury VAT.

v       Klient ma prawo do zwrotu lub zamiany produktu na inny bez podania przyczyny, w terminie do 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Produkt nie może nosić śladów użytkowania. Zwrot pieniędzy następuje natychmiast po odesłaniu towaru do Naszego sklepu, odliczając koszt wysyłki.